Autoškola ChvátalAutoškola Chvátal - Kadaň - Chomutov - výuka skupin A, B, C, T, E, D, - profesní školení řidičů

Autoškola CHVÁTAL provádí výcvik na SKUPINY


AUTO-MOTO TRENAŽERY

Bezpečný výcvik na motocyklu? Jedině s námi!

Znepokojivý růst nehodovosti zejména mladých řidičů motocyklů nás přiměl ke zkvalitnění praktického výcviku na motocyklech všech skupin a kategorií, pořízením motocyklového trenažéru Honda.

Tento jízdní trenažér je schválen Ministerstvem dopravy ČR jako trenažér třetí skupiny dle přílohy č.4 zákona č. 247/2000 Sb. a lze jím nahradit část výcviku v řízení motocyklu.

Cílem naší autoškoly ovšem není snížení počtu praktických jízd, ale osvojení si důležitých návyků pro bezpečné ovládání skutečného motocyklu v běžných a krizových situacích v provozu. Výcvikové zařízení umožňuje realisticky simulovat různorodé dopravní situace a vede tak řidiče k nácviku jejich správného vyhodnocování a následného zvládání.

Opakované prohlížení kroků vedoucích k dopravní nehodě a zpětné vyhodnocení ujeté trasy představují velký přínos pro pochopení základních principů bezpečné jízdy a zvýšení dopravní bezpečnsti nejen začínajících řidičů, ale i široké motoristické veřejnosti našeho regionu. Zejména mladí budoucí řidiči tak získají kvalitní průpravz před praktickými jízdami a osvojí si základní vědomosti o řešení nebezpečných situací v městském i mimoměstském provozu a při jízdě za ztížených podmínek. zařízení je určeno i zkušeným řidičům, kteří si mohou nanečisto vyzkoušet zvládání krizových situací.

Mototrenažér Honda umožňuje:

Nácvik ovládání motocyklů všech skupin AM (mopedy), A (do 125ccm) a AO/AN (do/nad 25kW)

Volbu typu převodovky - automatickou, nebo manuální volbu jízdního režimu s různým počtem tras a stupněm obtížnosti - zkušební jízda, městský provoz, mimoměstský provoz, dálková jízda

Jízdu ve dne, v noci a v mlze

Nácvik řešení krizových situací (neukázněnost ostatních účastníků provozu, zvěř přes silnici, vyhýbání se náhlým překážkám v provozu, náhlá změna povětrnostních podmínek atd.)

Zpětné přehrávání ujeté trasy

Zpětné vyhodnocení ujeté trasy - záznam chyb v řízení dopravních prostředků a upozornění na vznik možných rizik při chybném řízení

Tiskový výstup ujeté trasy se záznamem výše uvedeného vyhodnocení

Věrnou zvukovou kulisu

velmi realistické chování a jízdní vlastnosti odpovídající daným skupinám motocyklů

trenažer Honda trenažer HondaNové školící středisko Autoškoly Chvátal - výukové auto a moto trenažery

„Jsme tu pro Vás již více než 20 let

www.autoskola-chvatal.cz

602 791 791

Foxlea Design Foxlea Design & Autoškola Chvátal © 2009