Autoškola ChvátalAutoškola Chvátal - Kadaň - Chomutov - výuka skupin A, B, C, T, E, D, - profesní školení řidičů

Autoškola CHVÁTAL provádí výcvik na SKUPINY


NOVÉ ŠKOLÍCÍ STŘEDISKO

Dne 9.9.2011 v 9 hod. jsme otevřeli nové školící středisko řidičů v KADANI.Tato schálená učebna v Kadani spadá pod Autoškolu Chomutov s.r.o., která má sídlo v Chomutově , Březenecká 4808.Učebnu jsme otevřeli za přítomnosti paní hejtmanky J.Vaňhové a dalších významných představitelů z vedení krajského úřadu a představitelé města Kadaně.

"Trenažéry pro lepší výuku" - Kadaňské noviny 23.září 2011

Tragické dopravní nehody mají častou příčinu v nedostatečné zkušenosti a přípravě nových řidičů. Autoškola Jan Chvátal se snaží kvalitu přípravy nových řidičů stále zvyšovat.

Svědčí o tom i otevření nových prostor autoškoly, které jsou umístěny v domově mládeže ve Fibichově ulici, který patří Střední odborné škole služeb a Střednímu odbornému učilišti v Kadani. "Již téměř dvacet let provádíme výuku a výcvik žáků středních škol, učilišť a gymnazií a pochopitelně se specializujeme na výcvik mladých řidičů. Na této škole převážně učíme předmět řízení motorových vozidel a dopravní výchova. Týká se to žáků třetích ročníků učebních oborů automechanik a autoelektrikář. Získání řidičského oprávnění mají přímo v osnovách. Myslím si, že zde se nám podařilo skloubit teorii s praxí. Vybudování tohoto střediska, nákup učebních pomůcek a trenažérů jsme pořídili z vlastních prostředků," dodal majitel autoškoly Jan Chvátal.

"Spolupráce dosáhla dokonalosti v tom, že naši žáci končí s řidičským průkazem. Je to častý požadavek zaměstnavatelů. Připravujeme na to naše žáky v zemědělských oborech i oborech ostatních," doplnil ředitel školy Jiří Marek.

Nové prostory slavnostně otevřeli hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová a majitel autoškoly Jan Chvátal za přítomnosti mnoha hostů. Ti si mohli následně vše prohlédnout a také vyzkoušet. Najdete zde mototrenažér Honda, simulátor jízdy automobilu se zpětnou projekcí a samotnou školící místnost. Hosté si také prohlédli motocykly, které má autoškola k dispozici.

Další novinkou, kterou si zde mohli návštěvníci prohlédnout, byla učebna diagnostiky. V této místnosti je umístěn automobil, který bude sloužit již jen jako učební pomůcka. Tu ocení nejen žáci autoškoly, ale především žáci učebního oboru automechanik, kteří se zde budou učit odhalovat závady na automobilu prostřednictvím počítačové techniky. Auto značky Škoda je darem města. "Autoškolu jsme doplnili o učebnu diagnostiky, protože dnešní auta si neopravujeme sami, ale je k tomu potřeba člověk, který má diagnostický přístroj, který zjistí, co tomu autu vlastně je," řekl na vysvětlenou Jiří Marek. Zároveň pozval zájemce na Dny otevřených dveří ve školním autoservisu,které se uskuteční začátkem října 2011.

Fotoreportáž ze slavnostního otevření nového školícího střediska

Nové školící středisko Autoškoly Chvátal - interiéry

Nové školící středisko Autoškoly Chvátal - výukové auto a moto trenažery

Nové školící středisko Autoškoly Chvátal - exteriéry, budova AMOS

„Jsme tu pro Vás již více než 20 let

www.autoskola-chvatal.cz

602 791 791

Foxlea Design Foxlea Design & Autoškola Chvátal © 2009