Autoškola ChvátalAutoškola Chvátal - Kadaň - Chomutov - výuka skupin A, B, C, T, E, D, - profesní školení řidičů

Autoškola CHVÁTAL provádí výcvik na SKUPINY


O AUTOŠKOLE CHVÁTAL

Autoškola Chvátal je nejdéle zavedenou soukromou autoškolou v chomutovském regionu. Ing. Jan Chvátal ji založil společně se svým otcem na přelomu let 1990/1991. Dnes působí v Kadani, Klášterci nad Ohří a v Chomutově.

Autoškola umožňuje získání řidičského oprávnění na motocykly všech kategorií, osobní a nákladní automobily, přivěsy, traktory a autobusy. Provádí školení řidičů všech skupin, včetně přípravy řidičů na přezkoušení po zákazu řízení. V roce 2001 bylo Ing. Janu Chvátalovi uděleno Ministerstvem dopravy a spojů ČR povolení k přezkoušení řidičů s právem přednosti v jízdě a lehkých i těžkých nákladních vozidel. V roce 2003 dosáhla autoškola nejvyšší možné registrace ve svém oboru, a to na skupinu "D" - autobusy. V roce 2008 získala od krajského úřadu akreditaci pro školící středisko řidičů.

Základem úspěchu autoškoly jsou její zaměstnanci. Po dvaceti letech praxe na poli autoškolství byl vytvořen tým instruktorů, kteří se zaujetím provádějí tuto náročnou a odpovědnou práci. V roce 2009 prošli všichni učitelé kurzem bezpečné jízdy a školou smyku v Centru bezpečné jízdy na polygonu v Mostě.

Navštivte Autoškolu Chvátal v Kadani každé pondělí od 13 do 17 hodin v ulici Fibichova 1128 (budova internátu) a přesvědčte se o způsobu a organizaci výuky přímo na místě!
V Chomutově sídlíme na Březenecké 4804 (zdravotní středisko).

Zvolte autoškolu s tradicí a kvalifikovanými instruktory!

Naši instruktoři

„Jsme tu pro Vás již více než 20 let

www.autoskola-chvatal.cz

602 791 791

Foxlea Design Foxlea Design & Autoškola Chvátal © 2009